Тема заходу: Впровадження заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров`я, які надають стаціонарну медичну допомогу.
Вид заходу: тренінг.
Місце проведення: Одеська область, місто Одеса, вул. Леха Качинського (Польська), 10 (готель «Il Decameron»).
Тренінг проводиться в рамках реалізації проєкту “Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні”.
Цільова аудиторія: Керівники відділів з інфекційного контролю та інші фахівці, які відповідальні за впровадження заходів інфекційного контролю:
Мета заходу: Належне впровадження заходів з інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я в рамках Проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».
Перелік компетентностей, що набуваються або вдосконалюються (результати навчання):
Опис структури заходу:
Загальний обсяг навчального навантаження: 18 год.
Форми організації та проведення заходу: Реалізація запланованої програми, використання активних методів навчання, залучення учасників до обговорень та практичних занять, оцінка досягнутих результатів (тестування, опитування).
Методи організації та проведення заходу: Лекції та презентації, обговорення та дискусії, практичні вправи, демонстрації та приклади.
Матеріально-технічне забезпечення освітнього заходу: Для демонстрації презентацій використовується мультимедійне обладнання, фліп-чарти.
Для проведення практичної частини використовується наступне обладнання:
– різні типи ультрафіолетових бактерицидних опромінювачів та УФ – радіометр, захисні окуляри, вимірювальна стрічка для оцінки УФБ випромінювання;
– термоанемометр, ванеометр, генератор диму та сантиметрова стрічка для оцінки вентиляції;
– УФ тренажер та флуоресцентні розчини для оцінки практики гігієнічної обробки рук;
– Комплект для проведення якісного фіт тестування та респіратори;
– Набір карток та магнітні фліп чарти для проведення гри щодо поводження з медичними відходами.
Форми підсумкового контролю: Вирішення 20-ти тестових завдань, які охоплюють увесь обсяг матеріалу заходу із вибором однієї правильної відповіді. Для успішного проходження контрольного оцінювання та отримання відповідного сертифікату лікар-слухач повинен правильно відповісти не менше ніж на 70% тестових завдань.