10-11 жовтня 2024 року

тренінг

Основи ефективної комунікації

навчальна програма

Тема заходу: Основи ефективної комунікації

Вид заходу: тренінг

Місце проведення тренінгу: Закарпатська область, Ужгородський район, Нижнє Солотвино, 150 (Санаторний Комплекс «Деренівська Купіль»).

Тренінг проводиться в рамках реалізації проєкту “Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні”.

Цільова аудиторія: Керівники відділів з інфекційного контролю ДУ «Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (ЦКПХ).

Мета заходу: Побудова ефективної комунікації фахівців відділів з інфекційного контролю ЦКПХ з закладами охорони здоров’я та іншими зацікавленими сторонами щодо питань впровадження заходів з профілактики інфекцій та інфекційного контролю в рамках Проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

Перелік компетентностей, що набуваються або вдосконалюються (результати навчання):

– вміння побудови успішних публічних виступів;
– основи ораторської майстерності;
– створення якісних та зрозумілих презентацій;
– ефективна взаємодія з аудиторією;
– основи кризової комунікації.

Опис структури заходу:

Формат заходу: офлайн.

Тривалість заходу: два навчальні дні.

Структура заходу:  

 – теоретична частина представлена у вигляді доповідей/презентацій тренерів, відеоматеріалами, візуальною демонстрацією навичок;

 – практична частина включатиме відпрацювання учасниками практичних навичок роботи з аудиторією, публічні виступи та відпрацювання завдань щодо покращення звучання голосу.

Загальний обсяг навчального навантаження: 12 годин

Форми організації та проведення заходу: Реалізація запланованої програми, використання активних методів навчання, залучення учасників до обговорень та практичних занять, оцінка досягнутих результатів (тестування, опитування).

Методи організації та проведення заходу: Лекції та презентації, обговорення та дискусії, практичні вправи, демонстрації та приклади.

Матеріально-технічне забезпечення освітнього заходу: Для демонстрації презентацій використовується мультимедійне обладнання, фліп-чарти. Для проведення практичної частини: фліп-чарти, аудіо- та відеообладнання.

Форми підсумкового контролю: Вирішення 10-ти тестових завдань, які охоплюють увесь обсяг матеріалу заходу із вибором однієї правильної відповіді. Для успішного проходження контрольного оцінювання та отримання відповідного сертифікату лікар-слухач повинен правильно відповісти не менше ніж на 70% тестових завдань.